Przejdź do treści

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości e-mail zgodnie z polityką prywatności.

Obsługujemy głównie firmy z Wrocławia i okolic, dlatego że jesteśmy blisko. Działamy również w takich miastach jak: Opole, Katowice, Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Poznań, Gdańsk, Szczecin oraz wielu innych, ze względu na możliwość wykonania zleceń zdalnych za pośrednictwem przesyłek kurierskich.

Mixshot studio

Tworzymy zdjęcia produktowe typu packshot, flatshot, mixshot, modelshot, detailshot, zdjęcia aranżowane, fotografie odzieży typu duch, galanterii, biżuterii, szkła oraz wiele innych, w związku z tym każdy najdzie tu coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Was nieodpłatne zdjęcia próbne, z pewnością możesz tym tylko zyskać solidnego partnera. Przetestujecie nas bez żadnej inwestycji, ponieważ jest to godne uwagi, by sprawdzić nasze możliwości. Szczegółowy cennik prześlemy po zapoznaniu się z Państwa produktami oraz oczekiwaniami, niewątpliwie będzie to najbardziej dopasowana oferta. Cenniki packshotów są ustalane indywidualnie w zależności od ilość zdjęć, rozdzielczość, jakość czy poziom retuszu.

Wasz wątpliwości? Zobacz częste pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

W fototopografii jest to często zależne od zdobycia dodatkowych materiałów w przypadku zdjęć aranżowanych. Packshoty wykonujemy praktycznie z dnia na dzień, a czasem 4-5 dni roboczych, ze względu na chwilowe obłożenie.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, jesteśmy płatnikiem podatku VAT, dlatego wystawiamy faktury VAT 23%

Co to znaczy dodatkowy retusz?

Retusz podstawowy w packshotach obejmuje ustawienie ekspozycji, wybielenie tła, wyostrzanie obrazu i poprawę kolorystyki. Dodatkowy retusz to np. szparowanie, usuwanie niedoskonałości, drobinek kurzu, wyrównywanie cieni/zagnieceń na ubraniach i wiele innych indywidualnych ustaleń.

Jak dostarczyć do Was produkty?

Istnieją 2 warianty: Dostarczyć osobiście na adres studia lub wysłać kurierem. Po zakończonym zleceniu produkty są gotowe do odebrania lub nadania zwrotnego.

Czy wykonujecie zdjęcia poza studiem?

Tak, zdarza się to dość często w przypadku dużej ilości produktów lub ich trudności w transporcie (wielkość, masa itp.). Często wykonujemy fotografię kulinarną w restauracji lub zdjęcia firmy i pracowników w siedzibie klienta.

Co to jest BRIEF?

Jest to opis jak ma być produkt sfotografowany. Im szerszy opis tym dokładniej zrobimy to co jest od nas oczekiwane. W przypadku braku szczegółów robimy zdjęcie najlepiej jak potrafimy.

Ile produktów może być na jednym zdjęciu?

Tyle ile zmieści się na planie zdjęciowym (tło ma szerokość prawie 3m). Jeden produkt jest wyceniany jak jedno zdjęcie (obuwie 1 para = 1 szt.). Doświadczenie pokazuje, że łatwiej i szybciej robić jedno zdjęcie na na jeden produkt.

Czy wykonujecie zdjęcia próbne?

W przypadku packshotów – 2-3 produkty zdjęć próbnych za darmo.

W przypadku zdjęć aranżowanych i reklamowych jest za to pobierana opłata.

Zdjęcia próbne nie są przeznaczone do publikacji i zawierają naniesiony znak wodny.

Miasta w których działamy to głównie Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Świdnica, Oleśnica, Oława, Lubin, Polkowice, Głogów, Bolesławiec, Jawor, Strzegom, Trzebnica, Zgorzelec, Wołów, Brzeg Dolny, Kłodzko i wiele innych.