Przejdź do treści

Fotografia Produktowa Wałbrzych

W DĄŻENIU DO PERFEKCJI PREZENTACJI PRODUKTÓW

Fotografia produktowa Wałbrzych

Mixshot to profesjonalne usługi fotografii produktowej i packshotowej. Działamy nie tylko w Wałbrzychu, ale na terenie całego kraju. Dzięki sprawnej logistyce kurierskiej i konsultacjom online jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie zdjęć produktów do sklepów internetowych, aukcji czy do katalogów. Wykonujemy fotografie na białym tle lub innym jednobarwnym oraz na tłach aranżowanych. Nasza usługa fotografii produktów została rozszerzona również o zdjęcia kulinarne (jedzenia dla restauracji) oraz reklamowe. Fotografie kulinarne możemy wykonać na miejscu u klienta wraz z zastaną aranżacją.

Skontaktuj się już teraz i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

fotografia-produktowa-kasku-ochronnego-zdjecie-studyjne-typu-packshot-na-białym-tle-w-studiu-fotograficznym-we-wrocławiu
fotografia-produktowa-suplementy-diety-szkło-barwione-packshot-na-białym-tle

NASZE STUDIO FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

Obecnie jesteśmy dobrze wyposażonym studiem fotograficznym. Mixshot to fotografia produktowa taka jak: packshot, modelshot, flatshot, detailshot oraz inne. Specjalizujemy się w kreowaniu produktów do sprzedaży internetowej, która wciąż dynamicznie rośnie. Nasze studio fotograficzne jest we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, osiedle Leśnica – to zachodnia część miasta, która jest dobrze skomunikowana. To właśnie komunikacja jest podstawą naszego sukcesu, ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie działać szybciej, a nasi klienci otrzymują dokładnie tego, czego oczekują. Rzuć okiem na nasze portfolio, które przedstawia nasze możliwości.

Małe produkty

Packshoty niewielkich przedmiotów wykonujemy z użyciem obiektywów makro i technika focus stackingu, dla uzyskania idealnej głębi ostrości. Uzyskujemy duże odwzorowanie na matrycy (np. 1:1), a dzięki technice focus stacking łączymy płaszczyzny ostrości jeszcze bardziej niż jest to możliwe przy pojedynczym zdjęciu. Szczególnie jest to przydatne przy biżuterii oraz bardzo małych przedmiotach, dzięki czemu świetnie oddają szczegółowość i detale produktu.

dUŻE PRODUKTY

Zdjęcia produktów, które są dość sporych rozmiarów, wymagają większego odejścia. W naszym studiu możemy uzyskać odejście aż do 10m, co pozwala nam fotografować przedmioty teleobiektywem z pominięciem zjawiska dystorsji. Warunki, które posiadamy pozwalają na optymalne odwzorowanie produktu – bez konieczności poprawy perspektywy. Fotografowanie dużych produktów wymaga również lamp błyskowych o odpowiedniej mocy i tu z pomocą przychodzą nam lampy o mocy 1000Ws 🙂

RETUSZ I POSTPRODUKCJA

Każda fotografia produktu wymaga retuszu, który przybliża swoim odwzorowaniem idealne właściwości fotografowanego przedmiotu. Podstawowy retusz obejmuje poprawę kolorystyki, wyostrzenie, poprawę tła oraz usuwanie niedoskonałości, jak np. zagniecenia, drobinki kurzu itp. Oferujemy retusz packshotów od szparowania, dodanie cienia, optymalizację wagi pliku, dodanie znaku wodnego, kończąc na retuszu hi-end, będącego w powszechnym wykorzystaniu przy produkcji zdjęć reklamowych. Ta forma retuszu obejmuje korekcje kształtów, dodawaniu głębi (dodge&burn), wyrównaniu kolorytów czy usuwaniu niedoskonałości w sposób perfekcyjny poprzez stosowanie techniki separacji częstotliwości, co wpływa na zadowalający efekt finalny.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Klientom z Wrocławia oferujemy darmowy odbiór i zwrot produktów oraz możliwość uczestniczenia w sesji zdjęciowej, ponieważ mamy natychmiastową odpowiedź zwrotną w kwestii kadrów, świateł itp. Fotografie wykonywane są z użyciem metody tetheringu, co pozwala na bezpośredni podgląd surowych zdjęć na profesjonalnym monitorze graficznym. Jest to wygodna forma na wprowadzanie drobnych poprawek, zmian kadrów i ujęć oraz optymalizacji towarzyszącej aranżacji. W przypadku braku klienta przy sesji, wysyłamy miniaturki ze znakiem wodnym do akceptacji. Po dokonaniu przez nas poprawek i retuszu wysyłamy gotowe zdjęcia na serwer – po opłaceniu faktury są gotowe do publikacji. Cały proces trwa od kilku godzin do 2-3 dni roboczych i zależy od wymagań klientów.