Przejdź do treści

Zdjęcia produktowe w Jeleniej Górze

Fotografia produktowa to rodzaj fotografii, który ma na celu zaprezentowanie produktu w atrakcyjny i wiarygodny sposób. Fotografie te są często wykorzystywane w celach marketingowych, takich jak reklamy, katalogi, sklepy online czy media społecznościowe. Fotografia produktowa wymaga odpowiedniego oświetlenia, kompozycji, tła i stylizacji, aby uwydatnić zalety i funkcje produktu. Zdjęcia produktów mogą być również kreatywne i artystyczne, jeśli mają na celu stworzyć emocjonalną więź z odbiorcą lub wywołać określony nastrój. Jest to ważny element komunikacji wizualnej i wpływa na decyzje zakupowe klientów.

Naszą specjalnością jest fotografia produktowa, głównie wykonujemy zdjęcia dla e-commerce. Obsługujemy firmy mobilnie, czyli sesja zdjęciowa w siedzibie klienta lub zdalnie za pośrednictwem przesyłek i uzgodnień przez e-mail. Usługi zamawiają u nas przede wszystkim e-sklepy.

Materiał fotograficzny zawsze oddajemy starannie wyretuszowany i z dokładnym odwzorowaniem kolorów, co zmniejsza ilość zwrotów towarów. Obróbkę zdjęć wykonujemy zaraz po sesji, dzięki temu skracamy czas od dostawy towaru do wydania gotowych zdjęć.

U nas zamówisz fotografie: odzieży, obuwia, akcesoriów, elektroniki, przedmiotów użytkowych, wyrobów jubilerskich czy spożywczych. Specjalizujemy się w tworzeniu packshotów, ale też robimy również zdjęcia produktów w aranżacji czy fotografie reklamowe. Zapraszamy do zakładki PORTFOLIO, gdzie znajdziesz zdjęcia produktów w wysokiej jakości.

Szybki kontakt

okulary przeciwsłoneczne zdjęcie produktowe
szczypce ręczne na białym tle lekko pod kątem
obuwie robocze na białym tle
uprząż dla psa na niewidzialnym manekinie
czerwony aerograf na białym tle

Co robimy w Jeleniej Górze?

Wykonujemy różne rodzaje zdjęć produktów, w zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów. Do najczęstszych należą: packshot – zdjęcia pokazujące produkty na jednolitym tle, bez zbędnych elementów odwracających uwagę; modelshot – zdjęcia pokazujące produkty na modelu lub manekinie; flatshot – zdjęcia pokazujące produkty rozłożone płasko na tle; detailshot – zdjęcia pokazujące szczegóły produktu; a także inne – zdjęcia pokazujące produkty w nietypowy sposób lub z dodatkowymi elementami.

Zobacz PORTFOLIO

Korzyści z lepszych zdjęć

Podnieś sprzedaż dzięki lepszym zdjęciom, które zachęcają więcej klientów do zakupu. Obniż zwroty nawet o 50% poprzez precyzyjne i wiarygodne zdjęcia, które wykluczają niezgodności między oczekiwaniami a rzeczywistością.

87% konsumentów uważa, że jakość zdjęcia produktu jest bardzo ważna lub ekstremalnie ważna przy wyborze produktu online
78% konsumentów chce widzieć zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości, a to zwiększa zaufania i wiarygodności sprzedawcy

Dlaczego warto z współpracować nami?

Wysoka Mobilność | Krótkie Terminy

Działamy

Jeśli potrzebujesz zdjęć produktów na już, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zrobimy fotografie w kilka godzin po dostarczeniu przedmiotów, ponieważ fotografowanie produktów to nasza specjalność. Naszym atutem jest to, że zdjęcia po retuszu są gotowe do użycia zazwyczaj w 48h od przywiezienia produktów do studia. W ten sposób oferujemy Ci szybką i profesjonalną usługę, która sprosta Twoim wymaganiom.

DOPASOWANE

Dzięki temu nasi klienci otrzymują idealnie dopasowaną usługę, która dba o każdy detal i szczegół, by spełniać wyznaczone standardy w profesjonalnej fotografii produktowej dostosowanej do Waszych potrzeb. Nie tylko zapewniamy najwyższą jakość zdjęć, ale także gwarantujemy szybki czas wykonania i korzystne ceny. Ponadto możemy zaspokoić indywidualne wymagania i preferencje naszych klientów, aby zapewnić im pełne zadowolenie i lojalność.

SZYBKO

Jeśli potrzebujesz fotografii Twoich towaró w Jeleniej Górze na już, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy szybkie i profesjonalne zdjęcia, bez względu na wymagania w zakresie obróbki czy aranżacji. W ten sposób możemy dostarczyć setki gotowych zdjęć w kilka godzin, zwłaszcza te na białym tle. Dzięki temu skraca się czas transportu, a to przynosi też oszczędności i zwiększa sprzedaż..

Badania rynkowe

Według badań, 75% konsumentów uważa, że jakość zdjęć produktów jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze towarów online w związku z tym zdjęcia odgrywają kluczową rolę. 

packshot – co to jest?

Packshot to rodzaj fotografii produktowej, która jest używana w sklepach online, portalach aukcyjnych, ogłoszeniowych lub w katalogach. Zdjęcie packshot ma tę zaletę, że pokazuje produkt na białym tle, bez zbędnych elementów odwracających uwagę, odpowiednio oświetlony, by zaprezentować go w najlepszym świetle. Dzięki temu fotografie pomagają podnieść sprzedaż i obniżyć zwroty produktów.

Stosujemy zarówno podstawowe, jak i zaawansowane techniki oświetlenia, aby przyciągnąć klienta. Podobnie robimy zdjęcia aranżowane czy reklamowe, które wymagają większej kreatywności i dbałości o szczegóły. Najważniejszym elementem dobrej prezentacji fotografii tego typu jest światło, dzięki któremu można uwydatnić z produktu najistotniejsze jego zalety i cechy.

Dzięki właściwemu oświetleniu klienci przypisują odpowiednie właściwości towarom, które widzą na zdjęciach. Poprawny packshot jest obecnie jednym z głównych gwarantów skutecznej sprzedaży. Klienci mogą dokładnie zobaczyć towar przed zakupem, a wiarygodne oddanie koloru zwiększa ich zadowolenie z zakupu. Zdjęcia packshot są niezbędne w branży e-commerce, ponieważ dzięki prostej formie pozwalają odbiorcy skoncentrować uwagę wyłącznie na produkcie.

Wycena zdjęć produktowych?

usługi FOTOGRAFICZNE

W Jeleniej Górze wykonujemy fotografie produktowe typu:

  • Packshoty to zdjęcie produktu na jednolitym tle, bez zbędnych elementów odwracających uwagę, które jest odpowiednio oświetlone, by zaprezentować go w najlepszym świetle. W packshotach stosujemy zarówno podstawowe, jak i zaawansowane techniki oświetlenia, które mają na celu skoncentrowanie uwagi wyłącznie na produkcie.
  • Aranżacje produktu – Jeśli chcesz przekonać widza do swojego produktu, to warto zainwestować w zdjęcia aranżowane. Polegają one na umieszczeniu produktu w specjalnie przygotowanej przestrzeni, która może być naturalnym otoczeniem lub bardziej kreatywną formą. Dzięki temu możesz pokazać swój produkt w atrakcyjnym kontekście i zachęcić do zakupu.
  • Fotografia biżuterii – to usługa, która pokazuje jej blask i kształt. Dbamy o oświetlenie i retusz, które podkreślają walory i detale biżuterii. Robimy zdjęcia packshot i aranżowane, by zaprezentować biżuterię profesjonalnie i elegancko.
  • Szkło i produkty połyskliwe – to materiały, które są lśniące i wymagają specjalnej uwagi przy fotografii produktowej. Oczywiście podejmujemy się takich wyzwań, by Wasze towary wyglądały lepiej niż u konkurencji.
  • Fotografia kulinarna– fotografowanie jedzenia dla branży gastronomicznej w naturalnym i zaaranżowanym wydaniu lub bardziej wyizolowanym w postaci zdjęć packshot, dzięki którym możesz stworzyć menu, baner reklamowy czy umieścić je na stronie. Zdjęcia dla gastronomii są niezbędne, aby pokazać smak i jakość potraw, które oferuje się klientom.
  • Zdjęcia dzieży – na niewidzialnym manekinie oraz na modelach – odzież, która prezentowana jest jak na manekinie, ale w formie przestrzennej. Taka forma zdjęć oddaje naturalne spojrzenie na fotografowany produkt, przez co jest bardziej przyjazne w odbiorze. Wykonujemy również zdjęcia ma modelach/modelkach typu look book, dzięki którym zdobędziesz inną grupę odbiorców.
  • Detale – przedstawianie szczegółów produktu lub fotografowanie bardzo małych przedmiotów, jak np. biżuteria i zegarki. Stosujemy tu specjalne techniki, dzięki którym uzyskuje się ostrość na całym produkcie.

Doręcz

Przyślij do nas produkty do fotografowania wraz z niezbędnym opisem. Dzięki dokładnemu opisowi zrobimy precyzyjne zdjęcia zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Warto dołączyć zdjęcia, które Was zmotywowały.

Sesja

Przygotujemy produkty do sesji fotograficznej: wyprasowanie, usunięcie kurzu itd. Ułożymy sprzęt i zrobimy zdjęcia, a potem zajmiemy się ich obróbką. Po wykonaniu wyślemy zdjęcia do zatwierdzenia.

Zwrot

Po zrealizowanej sesji, retuszu i zatwierdzeniu gotowych zdjęć, wystawiamy fakturę VAT, a po jej zapłaceniu odsyłamy produkty do Waszej firmy. Gotowe zdjęcia produktowe będą dostępne do ściągnięcia z serwera, co oznacza, że klienci będą mogli szybciej dokonywać zakupów.

Mixshot Studio

Pomagamy firmom sprzedającym online poprzez profesjonalne zdjęcia produktów, które przyczyniają się do naszego wzajemnego rozwoju. Niezawodne partnerstwo to klucz do sukcesu w biznesie, ponieważ pozwala Ci skupić się na tym, co dla Twojej firmy najistotniejsze. Korzystając z naszych usług nie tylko otrzymasz wysokiej jakości zdjęcia swoich towarów, ale też podniesiesz sprzedaż.

Dostosowujemy się do Waszych potrzeb, by sprostać Waszym wymaganiom. By Wasze produkty wyglądały jak najlepiej, nie wystarczy tylko technika wykonania zdjęcia i retuszu. Potrzebne są również doświadczenie, umiejętność współpracy, analiza konkurencji i elementy psychologiczne.

Wszystkie te czynniki mają znaczenie, ponieważ to, co dla naszego oka jest podobne, dla ludzkiego mózgu stanowi dużą różnicę, która ma bezpośredni wpływ na Waszą sprzedaż.

Marcin Lampart

zdjęcie produktowe surowe po retuszu słoika szklanego w kolorze butelkowym

Formularz kontaktowy

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas zwrotnej wiadomości e-mail i rozumiesz, że Twoje dane kontaktowe będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Studio

Nasze studio oferuje szybkie i efektywne zdjęcia, które zwiększają sprzedaż i skracają czas dostawy. Naszym atutem jest wyjątkowe oświetlenie, które wiarygodnie prezentuje kolory i uwypukla jego zalety. Taki sposób tworzenia zdjęć był kiedyś dostępny tylko dla reklamodawców i wielkich firm, ale dzięki rozwojowi e-commerce stał się on osiągalny także dla małych przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.